Taville Hidroliftsan

Taviller Hidroliftsan...

Taviller Hidroliftsan A.Ş., Türkiye'nin en fazla boru ve mil stoklarına sahip firmasıdır. Bu imkanlar doğrultusunda çok farklı çeşit ve modelde hidrolik-pnömatik silindir imalatını modern teknolojiye uygun olarak üretme imkanına sahiptir.

Daha fazlası için »
Yüksek Teknoloji

Yüksek Teknoloji...

Yüksek kaliteli ürün ve hizmet, seri üretim ve fiyat uygunluğu rekabetin temel güçleridir. Bundan dolayı yüksek yeknolojik makine ve ekipmanlardan yararlanarak teknik, eğitimli ve kalifiye personeliyle en kaliteli ürünleri en hızlı sürede en ekonomik bir şekilde ve en çok üreterek müşterilerine sunarak sektörde büyük bir rakip olmuştur.

Çözüm Ortağınız

Çözüm Ortağınız...

Firmamız genç ve dinamik ekibiyle sunmuş olduğu satış hizmetlerinin yanında işbirliği içinde olduğumuz firmalara teknik destek sunmakta ve çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Üretimde Kalite

Üretimde Kalite...

Tarafımızdan üretilen tüm ürünler test ve kalite kontrol sürecinde ayrı proseslerde yapılmaktadır.Üretilen her ürün ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin belirlediği kriterlerden geçmek zorundadır.

Daha fazlası için »

Hakkımızda

Taviller Hidroliftsan, 1997 yılında Hidrolik Pnömatik silindir sektörüne girmiş olup türk sanayicisinin yoğun talep ve teşvikleri ile şu anda 8000 m² kapalı alan olmak üzere toplam 12.000 m² alanda 200 deneyimli mühendis, teknisyen veişçisi ile yıllık 30,000 adet hidrolik-pnömatik silindir üretmekte olup Türkiye'nin sayılı silindir imalatçıları arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Yıllık 12.000 adet damper silindiri üretimi ile ülke ekonomisi ve sanayisine yüz akıyla hizmet etmektedir. Taviller Hidroliftsan A.Ş., Türkiye'nin en fazla boru ve mil stoklarına sahip firmasıdır. bu imkanlar doğrultusunda çok farklı çeşit ve modelde hidrolik-pnömatik silindir imalatını modern teknolojiye uygun olarak üretme imkanına sahiptir.


Firmamız;
Deneyimli Personel
Hızlı Hizmet
Geniş Stok Kapasitesi
Yüksek Teknoloji
Bilgisayarlı Kalite Kontrol
ilkelerini benimseyerek her zaman en iyisini üretmeyi amaçlamaktadır.

hidroliftsanhidroliftsan