Taville Hidroliftsan

Taviller Hidroliftsan...

Taviller Hidroliftsan A.Ş., Türkiye'nin en fazla boru ve mil stoklarına sahip firmasıdır. Bu imkanlar doğrultusunda çok farklı çeşit ve modelde hidrolik-pnömatik silindir imalatını modern teknolojiye uygun olarak üretme imkanına sahiptir.

Daha fazlası için »
Yüksek Teknoloji

Yüksek Teknoloji...

Yüksek kaliteli ürün ve hizmet, seri üretim ve fiyat uygunluğu rekabetin temel güçleridir. Bundan dolayı yüksek yeknolojik makine ve ekipmanlardan yararlanarak teknik, eğitimli ve kalifiye personeliyle en kaliteli ürünleri en hızlı sürede en ekonomik bir şekilde ve en çok üreterek müşterilerine sunarak sektörde büyük bir rakip olmuştur.

Çözüm Ortağınız

Çözüm Ortağınız...

Firmamız genç ve dinamik ekibiyle sunmuş olduğu satış hizmetlerinin yanında işbirliği içinde olduğumuz firmalara teknik destek sunmakta ve çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Üretimde Kalite

Üretimde Kalite...

Tarafımızdan üretilen tüm ürünler test ve kalite kontrol sürecinde ayrı proseslerde yapılmaktadır.Üretilen her ürün ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin belirlediği kriterlerden geçmek zorundadır.

Daha fazlası için »

Kalite Politikamız

Taviller Hidroliftsan, hidrolik-pnömatik sektöründeki boşluğu doldurmak ve gereksinim duyfuğu üretme misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon stratejilerini oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri şunlardır..

  • Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite seviyesinde üreterek kısa sürede teslim etmek.
  • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tederikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak.
  • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak.
  • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek.
  • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gerelsinimlerini uygun şekilde ölçerek koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek.
  • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak.
  • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak.
  • Bu ilkeleri ve hedefleri gerçekleştirmek için referans olarak ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ gerekliliklerini karşılayarak uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. Tüm çalışanlarımız bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamalarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler.
  • Üst yönetim olarak çalışanlarımızın ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ uygulamak ve sürekliliğini sağlamak için gerekli çaba, gayret ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Çalışanlarımıza nununla beraber tüm destek ve kaynağı temin edebileceğimizi taahhüt ediyoruz.

Kalite Kontrol

Tarafımızdan üretilen tüm ürünler test ve kalite kontrol sürecinde ayrı proseslerde yapılmaktadır. Üretilen her ürün ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sisteminin belirlediği kriterlerden geçmek zorundadır.

Belgelerimiz

Marka Tescil Belgesi

Logo Tescil Belgesi

ISO Belgesi

ISO Belgesi

ISO Belgesi

TUV Sertifikası
Kalite